Interieurontwerp voor kantoren in de farmacie en zorg
Kantoor_interieur_design_lounge

Holding- en Hoofdkantoren

Een passend interieur op basis van ervaring zoals bij Dr. Oetker en BtB Group

Passende werkomgeving voor holding- en hoofdkantoren

Binnen de holding- en hoofdkantoorbranche zijn strategische efficiëntie, professionaliteit en representativiteit van groot belang. GRIP Interieurprojecten ontwerpt werkomgevingen die samenwerking en besluitvorming bevorderen, passend bij de veeleisende rol van hoofdkantoren als het kloppend hart van de organisatie.

Onze ontwerpen ondersteunen dagelijkse bedrijfsprocessen en bieden een ergonomische, veilige omgeving waarin focus en productiviteit prioriteit krijgen. Daarnaast zorgen we voor ruimtes die communicatie en interactie tussen afdelingen optimaliseren.

Met onze ruime ervaring in het creëren van representatieve en functionele kantooromgevingen, realiseren we ruimtes die voldoen aan de hoge eisen van holdings en hoofdkantoren, zonder in te boeten op stijl of efficiëntie. Ontdek hoe wij jouw hoofdkantoor naar een hoger niveau tillen, met onze focus op professionaliteit, innovatie en efficiëntie.

Projecten in de spotlight: BtB & Dr. Oetker 

Een stabiele basis en comfortabel vertrekpunt voor de uiteenlopende activiteiten van Bernard ten Brinke Group.
De totstandkoming van het interieur van de BTB Group is een prachtig voorbeeld van co-creatie.

Create a taste of home. Dat is waar het bij Dr. Oetker allemaal om draait. Wanneer je binnenstapt in de vernieuwde entreezone van het kantoor van Dr. Oetker ervaar je het gevoel van samen zijn.

 

Dr. Oetker – Create a taste of home

Create a taste of home. Dat is waar het bij Dr. Oetker allemaal om draait. Wanneer je binnenstapt in de vernieuwde entreezone van het kantoor van Dr. Oetker ervaar je het gevoel van samen zijn. Je wil direct aan de slag gaan om de heerlijkste baksels te maken. De verbinding tussen entree en het restaurant begint al bij binnenkomst. Vanaf de entree is een lang maatwerkmeubel gecreëerd dat doorloopt tot de grote vergaderruimte. Het is de kern en verbinding van de ruimtes. In het meubel zit een coffee corner, verschillende zitplekken, ruimte voor de producten van Dr. Oetker en een bar waar de proeverij plaatsvindt. De lengte van de ruimte wordt hierdoor benadrukt. Daarnaast fungeert het meubel als een verbindende factor in de ruimte. In de open ruimte waar “samen proeven” centraal staat, beleef je de wereld van het zelf bakken, het is echt een plek om samen te komen, te genieten en jezelf thuis te voelen.

Bekijk het project

"Dankzij GRIP zijn we binnen ons budget gebleven en hebben we al onze doelen kunnen verwezenlijken."

Thea van Dijk
Office manager - Dr. Oetker

Comfortabel vertrekpunt voor de uiteenlopende activiteiten van de BtB Group

De totstandkoming van het interieur van de BTB group is een prachtig voorbeeld van co-creatie.
Met veel partijen werkte Bernhard ten Brinke al vaker samen, in veel gevallen was er sprake van een lange samenwerkingsgeschiedenis.
GRIP was de nieuwkomer in dit team en nam de rol op zich van aanspreekpunt en verantwoordelijke voor de algehele uitstraling en samenhang in het interieur.

In voorgaande bedrijfsactiviteiten van Ten Brinke stond het interieur ten dienste van het merk, maar in dit geval was het uitgangspunt dat het interieur expliciet de functie zou krijgen van stabiele basis en comfortabel vertrekpunt voor de uiteenlopende activiteiten van Ten Brinke.

Bekijk het project

"GRIP was aanspreekpunt en verantwoordelijk voor de algehele uitstraling en samenhang in het interieur."

Bernard ten Brinke
Eigenaar

Natúúrlijk doen wij dit anders voor corporate organisaties

Wij zijn trots op onze onderscheidende manier van werken. Ontdek onze 4 pijlers waarin wij het verschil maken voor holdings en hoofdkantoren.

  • Vormgeving én functionaliteit

    Onze specialisten werken samen in ontwerp en projectmanagement, zodat dit in evenwicht is.

    In ons team hebben we creatieve en technische talenten. Zo is een ontwerp mooi, functioneel, technisch haalbaar en binnen de kaders van een vooraf besproken budget. Voor holdings en hoofdkantoren creëren we ruimtes die bijdragen aan een strategische uitstraling en het merk op corporate niveau versterken.

  • Volledige én bewezen methode

    Bewezen én volledige methode voor bedrijfsverhuizing of verbouwing.

    Ons team van specialisten, maakt gebruik van alle ervaring die wij door de jaren hebben opgedaan. Met inzicht in de specifieke eisen van holdings en hoofdkantoren zorgen we voor een professionele overgang waarin continuïteit en schaalbaarheid centraal staan. Laten we samen aan de slag gaan, je staat er niet alleen voor.

  • Onafhankelijk én zonder marges of opslagen

    Onafhankelijk advies, met een transparante vergoeding voor onze diensten, zonder marges en opslagen.

    Wij willen de wereld mooier maken, door open en transparant te werken. Daarom begeleiden wij leveranciers, zonder dat deze aan GRIP een extra (geheime) vergoeding betalen. Omdat wij geen opslag willen, is dit voordeel voor de opdrachtgever.

  • Creatief én herkenbaar ontwerp

    De ontwerpen die wij maken zijn te herkennen aan de afspiegeling van onze opdrachtgever.

    We zorgen ervoor dat onze ontwerpen perfect aansluiten bij de identiteit van de opdrachtgever en voorbijgaan aan trends. Voor holdings en hoofdkantoren betekent dit dat we ruimtes creëren die duurzaam en representatief zijn, zodat ze consistent bijdragen aan de corporate uitstraling en merkidentiteit, dat is pas echt toekomstgericht.

Het team van GRIP Interieurprojecten

ons_team

Ons ervaren team voor holding- en hoofdkantoren

Leer ons team kennen Ontdek onze aanpak

Vrijblijvend met ons kennismaken?
Of eerst de diepte in duiken?

Maak een afspraak en leer ons kennen

Neem contact op

Laat je niet verrassen en krijg direct inzicht in kosten.

Gebruik onze rekentool