Den Ouden gaat voor duurzaam
Den Ouden was al langer een klant van BAS Kantoormeubelen en toen BAS de vraag kreeg van Den Ouden of ze een geschikte partner voor interieurontwerp wisten werd onze hulp ingeschakeld. Dankzij de fijne samenwerking die we al geruime tijd hebben met BAS Kantoormeubelen kregen we de mogelijkheid om opnieuw onze krachten te bundelen.
Samen met Den Ouden gingen we aan de slag om een werkplek te creëren die volledig aansluit bij de behoeft. Duurzaamheid was voor Den Ouden een belangrijk onderdeel in het ontwerp, voor ons een kans om innovatieve en milieuvriendelijke producten te adviseren in het ontwerp en materiaal voorstellen.
BAS Kantoormeubelen leverde alle meubels voor dit project en aan de hand van hun expertise passende producten voorgesteld, ondanks de huidige samenwerking met Den Ouden was het niet vanzelfsprekend dat BAS ook de meubels mocht leveren, een mooi compliment dat Den Ouden opnieuw voor hen heeft gekozen. Voor de vernieuwde kantoren heeft BAS alleen gewerkt met leveranciers en fabrikanten uit Europa en voornamelijk Nederland. Een deel is zelfs honderd procent recyclebaar. Het is bijzonder om van Den Ouden terug te horen dat dit onderdeel van het bouwproces juist zo soepel is verlopen.
Het eindresultaat is iets waar we samen enorm trots op zijn. Dit project onderstreept hoe krachtig samenwerking kan zijn; door elkaars expertise en visie te combineren, creëren we unieke en inspirerende werkplekken.
Bekijk het project